12 Ağustos 2018

Hakkımızda

1995 yılında Öğrenci Ve Fabrika Servisçiliği ile başlayan ulaşım sektöründeki serüvenimiz zamanla sektörümüzle ilgili diğer tüm alanlara yayılarak geniş bir yelpazeye ulaşmıştır.

Uzun yıllardır devam edegelen Şehir içi ve Şehirlerarası ulaşım hizmetlerimize son 2 yıldır Havalimanı Karşılama, VIP transfer, Havalimanı Shuttle ve Tur hizmetlerini de ekleyerek Turizm sektörünün değişen ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz.

Ülke genelindeki tüm seyahat acentelerimiz, otellerimiz ve organizasyon şirketlerimizle birlikte özellikle Kayseri ve Kapadokya bölgesine gelecek olan misafirlerinin münferit veya grup şeklinde; Şehir içi ve Şehirler arası ulaşım hizmetlerini, Hava limanı Karşılamalarını, Vip Transfer ihtiyaçlarını, Shuttle ve Tur Taleplerini Karşılıyoruz.

(Shuttle hizmetlerimiz, Kayseri hava limanı ve Nevşehir Hava limanından Kapadokya bölgesindeki tüm otellere (Ürgüp, Göreme, Avanos, Uç Hisar, Orta Hisar, Çavuşin) ve her uçuş için! ve kış sezonunda Kayseri Şehir Merkezindeki Otellerimizden Erciyes Kayak Merkezine günlük 2 şer servis olmak üzere yapılmaktadır.)

Şirket olarak sizler için en büyük avantajımız Kapadokya bölgesini sokak sokak otel otel vadi vadi çok iyi bilmemiz ve yıllardır bu bölgede bu hizmeti veriyor olmamız. Misafirlerinizi ve işlerinizi bize güvenle teslim edebilirsiniz. Resmi evrakları tam olan 9, 16, 19, 27, 45, 54 kişilik araçlarımız ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızla hizmetinizdeyiz.

KAYTURS TURİZM TRAVEL & VIP TRANSFER – KAYSERİ +90 545 845 1 845

Open chat
Hızlı Çözüm
Powered by